Yelken Öğretmek İstiyorum

Yelken öğretin, yelkencileri eğitin ve onlara ilham verin, bugün sertifikalı bir eğitmen olun!

Türkiye Yelken Federasyonu, farklı uzmanlık seviyelerinde çok çeşitli teknelerde eğitmenler ve antrenörler için sertifika kursları sunmaktadır.

Yıl boyunca ülke çapında Federasyonumuz tarafından düzenlenen eğitmenlik / antrenörlük programlarına katılın, yelken öğreterek insanların hayatında büyük bir fark yaratmanın ve onlarının gelişiminin bir parçası olmanın eşsiz mutluluğunu yaşayın.

Federasyonumuzca açılan eğitmenlik / antrenörlük eğitimleri, yelkenli tekne, rüzgar sörfü, uçurtma sörfü ve yelkenli yatçılık alanlarında gerçekleşen farklı uzmanlık programlarıyla kariyeriniz için sağlıklı bir altyapı oluşturun.

Tüm eğitim programlarımız kariyerinizde önemli bir ilerleme sağlar ve aynı zamanda kendinizi geliştirmeniz için fırsatlar sunar. İki farklı alan olan yönetim ve eğitmenlik / antrenörlük becerilerinin geliştirilmesi ile dinamik bir yapıda mesleki gelişiminiz için sürekli gelişeceğiniz bir ortam sağlıyoruz.

Türkiye Yelken Federasyonu tarafından akredite edilmiş amatör yelken kulübü ve yelken okullarında görev yapan sertifikalı eğitmen ve antrenörlerimiz, olağanüstü denizcilik ve iletişim becerilerine sahiptir. Hepsi tescilli öğretim yöntemimizde eğitilmiştir profesyonellerdir.

Değişen dünyaya ayak uydurabilmek ve modern öğretim metodları hakkında donanımlı olmak için uygulama, çalışma ve hazırlık en deneyimli eğitmenler / antrenörler için de gereklidir.

Türkiye Yelken Federasyonu olarak sizi güvenlik, risk yönetimi ve modern uygulama metodları üzerine yapılandırılmış eğitmen programlarımıza davet ediyoruz.

Ailemizin bir parçası olun ve ülkemizde yelkenciliğin sağlıklı bir şekilde yayılması için önemli bir pay sahibi olun!

Genel Bilgiler

 • YABANCI TAKİPÇİLER
  88,000
 • SERTİFİKALI EĞİTMENLER
  96
 • KAYITLI ÖĞRENCİLER
  4,789
 • Toplam Kursiyer
  489