Eğitim Listesi

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
İl
İlçe
Eğitim Adı
 
Kategori
Eğitimin Adı
Düzenleyen Kurum Başlama ve Bitiş İlçe İl Detaylar
Yelkenli Tekne
[D1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
KEMER BELEDİYE SPR YAT VE YELKEN KLB DER 27.06.2022 - 04.07.2022 KEMER ANTALYA
Yelkenli Tekne
[D1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
KEMER SAILING SCHOOL 27.06.2022 - 04.07.2022 KEMER ANTALYA
Rüzgar Sörfü
[RS2] Gelişim Eğitimi (Çocuk/Genç)
KEŞAN BLD. YELKEN VE SU SPORLARI KLB DER 27.06.2022 - 01.07.2022 KEŞAN EDİRNE
Yelkenli Tekne
[D1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
ORDU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 27.06.2022 - 08.07.2022 ORDU MERKEZ ORDU
Yelkenli Tekne
[D1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
ULUÇINAR EĞİTİM MRK. KOM 29.06.2022 - 03.07.2022 İSKENDERUN HATAY
Yelkenli Tekne
[D1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
KEMER BELEDİYE SPR YAT VE YELKEN KLB DER 01.07.2022 - 11.07.2022 KEMER ANTALYA
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
MERSİN YELKEN AKADEMİSİ 01.07.2022 - 02.07.2022 MERSİN MERKEZ MERSİN
Yelkenli Tekne
[D1] Temel Eğitim (Yetişkin)
FOÇA YELKEN VE İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ 01.07.2022 - 15.07.2022 FOÇA İZMİR
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
SAILPLUS YELKEN OKULU 02.07.2022 - 08.07.2022 KADIKÖY İSTANBUL
Yelkenli Tekne
[D1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
GLOBAL SAILING ACADEMY 03.07.2022 - 17.07.2022 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Tekne
[D2] Gelişim Eğitimi (Çocuk/Genç)
GLOBAL SAILING ACADEMY 03.07.2022 - 17.07.2022 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Tekne
[D1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ SPOR DER. 04.07.2022 - 17.07.2022 TEKİRDAĞ MERKEZ TEKİRDAĞ
Yelkenli Tekne
[D2] Gelişim Eğitimi (Çocuk/Genç)
TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ SPOR DER. 04.07.2022 - 17.07.2022 TEKİRDAĞ MERKEZ TEKİRDAĞ
Yelkenli Tekne
[D3] İleri Seviye Eğitimi (Çocuk/Genç)
TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ SPOR DER. 04.07.2022 - 17.07.2022 TEKİRDAĞ MERKEZ TEKİRDAĞ
Rüzgar Sörfü
[RS1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
ALESTA SAILING 04.07.2022 - 15.07.2022 BODRUM MUĞLA
Rüzgar Sörfü
[RS1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
ALESTA SAILING 04.07.2022 - 15.07.2022 BODRUM MUĞLA
Yelkenli Tekne
[D1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
BÜYÜKÇEKMECE YELKEN VE SU SPORLARI DER. 04.07.2022 - 22.07.2022 BÜYÜKÇEKMECE İSTANBUL
Yelkenli Tekne
[D1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
FOÇA YELKEN VE İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ 04.07.2022 - 17.07.2022 FOÇA İZMİR
Yelkenli Tekne
[D1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
REHA MİDİLLİ PHOKAIA WİN.YEL VE KÜR. KLB 04.07.2022 - 17.07.2022 FOÇA İZMİR
Rüzgar Sörfü
[RS1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
BEYLİKDÜZÜ RÜZGAR SÖRFÜ SPOR KULÜBÜ DER. 04.07.2022 - 15.07.2022 BEYLİKDÜZÜ İSTANBUL
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
ATAK AKADEMİ 09.07.2022 - 15.07.2022 KADIKÖY İSTANBUL
Yelkenli Tekne
[D1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
ULUÇINAR EĞİTİM MRK. KOM 09.07.2022 - 13.07.2022 İSKENDERUN HATAY
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
SAILPLUS YELKEN OKULU 09.07.2022 - 15.07.2022 KADIKÖY İSTANBUL
Yelkenli Tekne
[D1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
KEMER SAILING SCHOOL 11.07.2022 - 18.07.2022 KEMER ANTALYA
Yelkenli Tekne
[D1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
KÜÇÜKKUYU İDA YELKEN VE SU SPOR. KLB DER 11.07.2022 - 29.07.2022 AYVACIK ÇANAKKALE
Yelkenli Tekne
[D1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
ÇEŞME YELKEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DER. 11.07.2022 - 29.07.2022 ÇEŞME İZMİR
Yelkenli Tekne
[D1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
KEMER BELEDİYE SPR YAT VE YELKEN KLB DER 12.07.2022 - 22.07.2022 KEMER ANTALYA
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
EREĞLİ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ 14.07.2022 - 17.07.2022 EREĞLİ ZONGULDAK
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
KEMER SAILING SCHOOL 16.07.2022 - 22.07.2022 KEMER ANTALYA
Yelkenli Yatçılık
[YY2] Gezi Yatçılığı
SAILPLUS YELKEN OKULU 16.07.2022 - 22.07.2022 KADIKÖY İSTANBUL
Yelkenli Tekne
[D1] Temel Eğitim (Yetişkin)
FOÇA YELKEN VE İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ 16.07.2022 - 31.07.2022 FOÇA İZMİR
Yelkenli Tekne
[D1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ SPOR DER. 18.07.2022 - 29.07.2022 TEKİRDAĞ MERKEZ TEKİRDAĞ
Yelkenli Tekne
[D2] Gelişim Eğitimi (Çocuk/Genç)
TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ SPOR DER. 18.07.2022 - 29.07.2022 TEKİRDAĞ MERKEZ TEKİRDAĞ
Yelkenli Tekne
[D3] İleri Seviye Eğitimi (Çocuk/Genç)
TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ SPOR DER. 18.07.2022 - 29.07.2022 TEKİRDAĞ MERKEZ TEKİRDAĞ
Yelkenli Tekne
[D1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
KEMER SAILING SCHOOL 18.07.2022 - 24.07.2022 KEMER ANTALYA
Yelkenli Tekne
[D2] Gelişim Eğitimi (Çocuk/Genç)
İSKENDERUN YELKEN İHT.VE SS. KLB. 18.07.2022 - 29.07.2022 İSKENDERUN HATAY
Yelkenli Tekne
[D1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
EREĞLİ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ 18.07.2022 - 29.07.2022 EREĞLİ ZONGULDAK
Yelkenli Tekne
[D1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
FOÇA YELKEN VE İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ 18.07.2022 - 29.07.2022 FOÇA İZMİR
Yelkenli Tekne
[D1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
REHA MİDİLLİ PHOKAIA WİN.YEL VE KÜR. KLB 18.07.2022 - 29.07.2022 FOÇA İZMİR
Yelkenli Tekne
[D1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 18.07.2022 - 05.08.2022 KARŞIYAKA İZMİR
Rüzgar Sörfü
[RS1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
BEYLİKDÜZÜ RÜZGAR SÖRFÜ SPOR KULÜBÜ DER. 18.07.2022 - 29.07.2022 BEYLİKDÜZÜ İSTANBUL
Yelkenli Tekne
[D1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
ULUÇINAR EĞİTİM MRK. KOM 19.07.2022 - 23.07.2022 İSKENDERUN HATAY
Yelkenli Tekne
[D1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
GLOBAL SAILING ACADEMY 22.07.2022 - 05.08.2022 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Tekne
[D2] Gelişim Eğitimi (Çocuk/Genç)
GLOBAL SAILING ACADEMY 22.07.2022 - 05.08.2022 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Tekne
[D1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
KEMER BELEDİYE SPR YAT VE YELKEN KLB DER 25.07.2022 - 30.07.2022 KEMER ANTALYA
Yelkenli Tekne
[D1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
KEMER SAILING SCHOOL 25.07.2022 - 01.08.2022 KEMER ANTALYA
Yelkenli Tekne
[D1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
KEMER BELEDİYE SPR YAT VE YELKEN KLB DER 25.07.2022 - 04.08.2022 KEMER ANTALYA
Yelkenli Tekne
[D1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
BÜYÜKÇEKMECE YELKEN VE SU SPORLARI DER. 25.07.2022 - 05.08.2022 BÜYÜKÇEKMECE İSTANBUL
Yelkenli Tekne
[D1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
ULUÇINAR EĞİTİM MRK. KOM 29.07.2022 - 02.08.2022 İSKENDERUN HATAY
Yelkenli Tekne
[D1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ SPOR DER. 01.08.2022 - 12.08.2022 TEKİRDAĞ MERKEZ TEKİRDAĞ
Yelkenli Tekne
[D2] Gelişim Eğitimi (Çocuk/Genç)
TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ SPOR DER. 01.08.2022 - 12.08.2022 TEKİRDAĞ MERKEZ TEKİRDAĞ
Yelkenli Tekne
[D3] İleri Seviye Eğitimi (Çocuk/Genç)
TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ SPOR DER. 01.08.2022 - 12.08.2022 TEKİRDAĞ MERKEZ TEKİRDAĞ
Yelkenli Tekne
[D1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
KEMER SAILING SCHOOL 01.08.2022 - 07.08.2022 KEMER ANTALYA
Yelkenli Tekne
[D3] İleri Seviye Eğitimi (Çocuk/Genç)
İSKENDERUN YELKEN İHT.VE SS. KLB. 01.08.2022 - 12.08.2022 İSKENDERUN HATAY
Yelkenli Tekne
[D1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
ÇEŞME YELKEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DER. 01.08.2022 - 19.08.2022 ÇEŞME İZMİR
Yelkenli Tekne
[D1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
FOÇA YELKEN VE İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ 01.08.2022 - 12.08.2022 FOÇA İZMİR
Yelkenli Tekne
[D1] Temel Eğitim (Yetişkin)
FOÇA YELKEN VE İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ 01.08.2022 - 31.08.2022 FOÇA İZMİR
Yelkenli Tekne
[D1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
REHA MİDİLLİ PHOKAIA WİN.YEL VE KÜR. KLB 01.08.2022 - 12.08.2022 FOÇA İZMİR
Yelkenli Tekne
[D1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
TEST FOR DEVELOP 01.08.2022 - 18.08.2022 KONAK İZMİR
Rüzgar Sörfü
[RS1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
BEYLİKDÜZÜ RÜZGAR SÖRFÜ SPOR KULÜBÜ DER. 01.08.2022 - 12.08.2022 BEYLİKDÜZÜ İSTANBUL
Yelkenli Tekne
[D1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
KEMER BELEDİYE SPR YAT VE YELKEN KLB DER 06.08.2022 - 26.08.2022 KEMER ANTALYA
Yelkenli Tekne
[D1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
KEMER BELEDİYE SPR YAT VE YELKEN KLB DER 07.08.2022 - 12.08.2022 KEMER ANTALYA
Yelkenli Tekne
[D1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
GLOBAL SAILING ACADEMY 07.08.2022 - 17.08.2022 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Tekne
[D2] Gelişim Eğitimi (Çocuk/Genç)
GLOBAL SAILING ACADEMY 07.08.2022 - 17.08.2022 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Tekne
[D1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
KEMER SAILING SCHOOL 08.08.2022 - 15.08.2022 KEMER ANTALYA
Yelkenli Tekne
[D1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
ULUÇINAR EĞİTİM MRK. KOM 08.08.2022 - 12.08.2022 İSKENDERUN HATAY
Yelkenli Tekne
[D1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
BÜYÜKÇEKMECE YELKEN VE SU SPORLARI DER. 08.08.2022 - 19.08.2022 BÜYÜKÇEKMECE İSTANBUL
Yelkenli Tekne
[D1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 08.08.2022 - 26.08.2022 KARŞIYAKA İZMİR
Yelkenli Yatçılık
[YY2] Gezi Yatçılığı
ATAK AKADEMİ 13.08.2022 - 19.08.2022 KADIKÖY İSTANBUL
Yelkenli Tekne
[D1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
KEMER SAILING SCHOOL 13.08.2022 - 19.08.2022 KEMER ANTALYA
Yelkenli Tekne
[D1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ SPOR DER. 15.08.2022 - 26.08.2022 TEKİRDAĞ MERKEZ TEKİRDAĞ
Yelkenli Tekne
[D2] Gelişim Eğitimi (Çocuk/Genç)
TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ SPOR DER. 15.08.2022 - 26.08.2022 TEKİRDAĞ MERKEZ TEKİRDAĞ
Yelkenli Tekne
[D3] İleri Seviye Eğitimi (Çocuk/Genç)
TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ SPOR DER. 15.08.2022 - 26.08.2022 TEKİRDAĞ MERKEZ TEKİRDAĞ
Yelkenli Tekne
[D1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
FOÇA YELKEN VE İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ 15.08.2022 - 26.08.2022 FOÇA İZMİR
Yelkenli Tekne
[D1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
REHA MİDİLLİ PHOKAIA WİN.YEL VE KÜR. KLB 15.08.2022 - 28.06.2022 FOÇA İZMİR
BEYLİKDÜZÜ RÜZGAR SÖRFÜ SPOR KULÜBÜ DER. 15.08.2022 - 26.08.2022 BEYLİKDÜZÜ İSTANBUL
Yelkenli Tekne
[D1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
ULUÇINAR EĞİTİM MRK. KOM 18.08.2022 - 22.08.2022 İSKENDERUN HATAY
Yelkenli Tekne
[D1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
KEMER BELEDİYE SPR YAT VE YELKEN KLB DER 19.08.2022 - 24.08.2022 KEMER ANTALYA
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
ATAK AKADEMİ 20.08.2022 - 26.08.2022 KADIKÖY İSTANBUL
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
KEMER SAILING SCHOOL 20.08.2022 - 26.08.2022 KEMER ANTALYA
Yelkenli Tekne
[D1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
GLOBAL SAILING ACADEMY 20.08.2022 - 30.08.2022 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Tekne
[D2] Gelişim Eğitimi (Çocuk/Genç)
GLOBAL SAILING ACADEMY 20.08.2022 - 30.08.2022 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Tekne
[D1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
KEMER SAILING SCHOOL 22.08.2022 - 29.08.2022 KEMER ANTALYA
Yelkenli Tekne
[D1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
BÜYÜKÇEKMECE YELKEN VE SU SPORLARI DER. 22.08.2022 - 02.09.2022 BÜYÜKÇEKMECE İSTANBUL
Yelkenli Tekne
[D1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
ÇEŞME YELKEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DER. 22.08.2022 - 09.09.2022 ÇEŞME İZMİR
Yelkenli Tekne
[D3] İleri Seviye Eğitimi (Çocuk/Genç)
TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ SPOR DER. 25.08.2022 - 09.09.2022 TEKİRDAĞ MERKEZ TEKİRDAĞ
Yelkenli Yatçılık
[YY2] Gezi Yatçılığı
ATAK AKADEMİ 27.08.2022 - 02.09.2022 KADIKÖY İSTANBUL
Yelkenli Tekne
[D1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
ULUÇINAR EĞİTİM MRK. KOM 28.08.2022 - 01.09.2022 İSKENDERUN HATAY
Yelkenli Tekne
[D1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ SPOR DER. 29.08.2022 - 09.09.2022 TEKİRDAĞ MERKEZ TEKİRDAĞ
Yelkenli Tekne
[D2] Gelişim Eğitimi (Çocuk/Genç)
TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ SPOR DER. 29.08.2022 - 09.09.2022 TEKİRDAĞ MERKEZ TEKİRDAĞ
Yelkenli Tekne
[D1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
FOÇA YELKEN VE İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ 29.08.2022 - 09.09.2022 FOÇA İZMİR
Rüzgar Sörfü
[RS1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
BEYLİKDÜZÜ RÜZGAR SÖRFÜ SPOR KULÜBÜ DER. 29.08.2022 - 09.09.2022 BEYLİKDÜZÜ İSTANBUL
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
ATAK AKADEMİ 03.09.2022 - 09.09.2022 KADIKÖY İSTANBUL
Yelkenli Tekne
[D1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
ULUÇINAR EĞİTİM MRK. KOM 07.09.2022 - 11.09.2022 İSKENDERUN HATAY
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
ATAK AKADEMİ 10.09.2022 - 16.09.2022 KADIKÖY İSTANBUL
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
ATAK AKADEMİ 10.09.2022 - 16.09.2022 KADIKÖY İSTANBUL
Yelkenli Yatçılık
[YY2] Gezi Yatçılığı
ATAK AKADEMİ 17.09.2022 - 23.09.2022 KADIKÖY İSTANBUL
Yelkenli Tekne
[D1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
ULUÇINAR EĞİTİM MRK. KOM 17.09.2022 - 21.09.2022 İSKENDERUN HATAY
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
ATAK AKADEMİ 17.09.2022 - 23.09.2022 KADIKÖY İSTANBUL
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
ATAK AKADEMİ 24.09.2022 - 30.09.2022 KADIKÖY İSTANBUL
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
ATAK AKADEMİ 24.09.2022 - 30.09.2022 KADIKÖY İSTANBUL
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
ATAK AKADEMİ 01.10.2022 - 07.10.2022 KADIKÖY İSTANBUL
Yelkenli Tekne
[D1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
KEMER BELEDİYE SPR YAT VE YELKEN KLB DER 01.10.2022 - 06.10.2022 KEMER ANTALYA
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
ATAK AKADEMİ 01.10.2022 - 07.10.2022 KADIKÖY İSTANBUL
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
ATAK AKADEMİ 07.10.2022 - 14.10.2022 KADIKÖY İSTANBUL
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
AÇIK DENİZ AKADEMİ 15.10.2022 - 20.10.2022 FETHİYE MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
AÇIK DENİZ AKADEMİ 22.10.2022 - 27.10.2022 FETHİYE MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY2] Gezi Yatçılığı
AÇIK DENİZ AKADEMİ 29.10.2022 - 03.11.2022 FETHİYE MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
AÇIK DENİZ AKADEMİ 12.11.2022 - 17.11.2022 FETHİYE MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
AÇIK DENİZ AKADEMİ 19.11.2022 - 24.11.2022 FETHİYE MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY2] Gezi Yatçılığı
AÇIK DENİZ AKADEMİ 26.11.2022 - 01.12.2022 FETHİYE MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY3] İleri Seviye Yatçılık
AÇIK DENİZ AKADEMİ 17.12.2022 - 23.12.2022 FETHİYE MUĞLA