Eğitim Listesi

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Şehir
İlçe
Eğitim Adı
 
Kategori Adı
Eğitim Kodu ve Adı
Düzenleyen Kurum Başlama ve Bitiş Tarihi
Başlama ve Bitiş Saati
İlçe Şehir Detaylar
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
SUADİYE YELKEN KULÜBÜ 21.06.2024 - 21.06.2024
10:00 - 14:00
KADIKÖY İSTANBUL
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
GÜLBAHÇE YELKEN VE RÜZGAR SÖRFÜ KULÜBÜ 21.06.2024 - 21.06.2024
15:00 - 19:00
URLA İZMİR
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
MERSİN YELKEN YAT VE SU SPORLARI KULÜBÜ 21.06.2024 - 21.06.2024
10:00 - 14:00
MERSİN MERKEZ MERSİN
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
ÇANDARLI YELKEN VE SU SPORLARI KULÜBÜ 21.06.2024 - 21.06.2024
15:00 - 19:00
DİKİLİ İZMİR
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
KILAVUZ AÇIKDENİZ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ 21.06.2024 - 21.06.2024
17:00 - 21:00
BEYLİKDÜZÜ İSTANBUL
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
BÜYÜKÇEKMECE YELKEN VE SU SPORLARI KLB 21.06.2024 - 21.06.2024
10:00 - 14:00
BÜYÜKÇEKMECE İSTANBUL
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
HEDEF YELKEN SPOR KULÜBÜ 21.06.2024 - 21.06.2024
14:00 - 18:00
KADIKÖY İSTANBUL
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
ÇANAKKALE YELKEN SPORLARI SPOR KULÜBÜ 21.06.2024 - 21.06.2024
11:00 - 15:00
ÇANAKKALE MERKEZ ÇANAKKALE
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
ÇANAKKALE YELKEN SPORLARI SPOR KULÜBÜ 21.06.2024 - 21.06.2024
15:30 - 19:30
ÇANAKKALE MERKEZ ÇANAKKALE
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
DİDİM YELKEN KULÜBÜ 21.06.2024 - 21.06.2024
09:00 - 13:00
DİDİM AYDIN
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
BAYRAMOĞLU YELKEN VE SU SPR KULÜBÜ 21.06.2024 - 21.06.2024
11:00 - 15:00
DARICA KOCAELİ
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
VERA SAILING ACADEMY 22.06.2024 - 27.06.2024 ULA MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
TEMPO SAILING 22.06.2024 - 28.06.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY3] İleri Seviye Yatçılık
UMAY SAILING 22.06.2024 - 28.06.2024 FETHİYE MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
ATAK AKADEMİ 22.06.2024 - 28.06.2024 KADIKÖY İSTANBUL
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
GLOBAL SAILING ACADEMY 22.06.2024 - 27.06.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY2] Gezi Yatçılığı
GLOBAL SAILING ACADEMY 22.06.2024 - 27.06.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY3] İleri Seviye Yatçılık
GLOBAL SAILING ACADEMY 22.06.2024 - 27.06.2024 MARMARİS MUĞLA
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
EĞİRDİR YEŞİLADA SPOR KULÜBÜ 22.06.2024 - 22.06.2024
10:00 - 14:00
EĞİRDİR ISPARTA
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
MERSİN ROTA YELKEN VE SU SPORLARI KULÜBÜ 22.06.2024 - 22.06.2024
11:00 - 15:00
MERSİN MERKEZ MERSİN
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
SUADİYE YELKEN KULÜBÜ 22.06.2024 - 22.06.2024
09:00 - 13:00
KADIKÖY İSTANBUL
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
KUŞADASI YAT VE YELKEN SPOR KULÜBÜ 22.06.2024 - 22.06.2024
14:00 - 18:00
KUŞADASI AYDIN
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
GÜLBAHÇE YELKEN VE RÜZGAR SÖRFÜ KULÜBÜ 22.06.2024 - 22.06.2024
11:00 - 15:00
URLA İZMİR
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
BEŞİKDÜZÜ YELKEN VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ 22.06.2024 - 22.06.2024
13:00 - 17:00
TRABZON MERKEZ TRABZON
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
MERSİN YELKEN YAT VE SU SPORLARI KULÜBÜ 22.06.2024 - 22.06.2024
09:30 - 13:30
MERSİN MERKEZ MERSİN
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
MERSİN YELKEN YAT VE SU SPORLARI KULÜBÜ 22.06.2024 - 22.06.2024
14:00 - 18:00
MERSİN MERKEZ MERSİN
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
ÇANDARLI YELKEN VE SU SPORLARI KULÜBÜ 22.06.2024 - 22.06.2024
15:00 - 19:00
DİKİLİ İZMİR
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
KILAVUZ AÇIKDENİZ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ 22.06.2024 - 22.06.2024
09:30 - 13:30
BEYLİKDÜZÜ İSTANBUL
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
B.B. BODRUMSPOR KULÜBÜ 22.06.2024 - 22.06.2024
10:00 - 14:00
BODRUM MUĞLA
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
AYVALIK YELKEN SPOR KULÜBÜ 22.06.2024 - 22.06.2024
09:00 - 13:00
AYVALIK BALIKESİR
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
AKYAZI YELKEN VE SU SPR. SPR KULÜBÜ 22.06.2024 - 22.06.2024
13:00 - 17:00
ORTAHİSAR TRABZON
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
REHA MİDİLLİ PHOKAIA YAT VE YELKEN S KLB 22.06.2024 - 22.06.2024
10:00 - 14:00
FOÇA İZMİR
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
DİDİM YELKEN KULÜBÜ 22.06.2024 - 22.06.2024
09:00 - 13:00
DİDİM AYDIN
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
VAN YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ 22.06.2024 - 22.06.2024
10:30 - 14:30
VAN MERKEZ VAN
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
BAYRAMOĞLU YELKEN VE SU SPR KULÜBÜ 22.06.2024 - 22.06.2024
10:00 - 14:00
DARICA KOCAELİ
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
BAYRAMOĞLU YELKEN VE SU SPR KULÜBÜ 22.06.2024 - 22.06.2024
10:00 - 14:00
DARICA KOCAELİ
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
EĞİRDİR YEŞİLADA SPOR KULÜBÜ 23.06.2024 - 23.06.2024
10:00 - 14:00
EĞİRDİR ISPARTA
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
SUADİYE YELKEN KULÜBÜ 23.06.2024 - 23.06.2024
09:00 - 13:00
KADIKÖY İSTANBUL
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
GÜLBAHÇE YELKEN VE RÜZGAR SÖRFÜ KULÜBÜ 23.06.2024 - 23.06.2024
15:00 - 19:00
URLA İZMİR
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
BEŞİKDÜZÜ YELKEN VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ 23.06.2024 - 23.06.2024
13:00 - 17:00
TRABZON MERKEZ TRABZON
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
SAILPLUS YELKEN OKULU 23.06.2024 - 29.06.2024 KADIKÖY İSTANBUL
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
KILAVUZ AÇIKDENİZ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ 23.06.2024 - 23.06.2024
09:30 - 13:30
BEYLİKDÜZÜ İSTANBUL
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
AYVALIK YELKEN SPOR KULÜBÜ 23.06.2024 - 23.06.2024
09:00 - 13:00
AYVALIK BALIKESİR
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
AKYAZI YELKEN VE SU SPR. SPR KULÜBÜ 23.06.2024 - 23.06.2024
13:00 - 17:00
ORTAHİSAR TRABZON
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
REHA MİDİLLİ PHOKAIA YAT VE YELKEN S KLB 23.06.2024 - 23.06.2024
10:30 - 14:30
FOÇA İZMİR
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
DİDİM YELKEN KULÜBÜ 23.06.2024 - 23.06.2024
09:00 - 13:00
DİDİM AYDIN
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
ANKARA YELKEN KULÜBÜ 23.06.2024 - 23.06.2024
09:30 - 13:30
GÖLBAŞI ANKARA
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
BÜYÜKÇEKMECE BLD. YLK VE SU SPR.AKD.SK. 23.06.2024 - 23.06.2024
10:00 - 14:00
BÜYÜKÇEKMECE İSTANBUL
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
FOÇA YELKEN VE İHTİSAS KULÜBÜ 23.06.2024 - 23.06.2024
11:00 - 15:00
FOÇA İZMİR
Yelkenli Tekne
[D1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
TEKİRDAĞ YELKEN SPOR KULÜBÜ 24.06.2024 - 05.07.2024
09:00 - 12:30
TEKİRDAĞ MERKEZ TEKİRDAĞ
Yelkenli Tekne
[D2] Gelişim Eğitimi (Çocuk/Genç)
TEKİRDAĞ YELKEN SPOR KULÜBÜ 24.06.2024 - 05.07.2024
09:00 - 12:30
TEKİRDAĞ MERKEZ TEKİRDAĞ
Yelkenli Tekne
[D3] İleri Seviye Eğitimi (Çocuk/Genç)
TEKİRDAĞ YELKEN SPOR KULÜBÜ 24.06.2024 - 05.07.2024
09:00 - 12:30
TEKİRDAĞ MERKEZ TEKİRDAĞ
Yelkenli Tekne
[D1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
GLOBAL SAILING ACADEMY 24.06.2024 - 28.06.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Tekne
[D2] Gelişim Eğitimi (Çocuk/Genç)
GLOBAL SAILING ACADEMY 24.06.2024 - 28.06.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Tekne
[D1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
MARMARA YELKEN KULÜBÜ 24.06.2024 - 05.07.2024
09:30 - 16:30
KADIKÖY İSTANBUL
Rüzgar Sörfü
[RS1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
GLOBAL SAILING ACADEMY 24.06.2024 - 28.06.2024 MARMARİS MUĞLA
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
HEDEF YELKEN SPOR KULÜBÜ 24.06.2024 - 24.06.2024
14:00 - 18:00
KADIKÖY İSTANBUL
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
SUADİYE YELKEN KULÜBÜ 24.06.2024 - 24.06.2024
10:00 - 14:00
KADIKÖY İSTANBUL
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
ANKARA YELKEN KULÜBÜ 24.06.2024 - 24.06.2024
09:00 - 13:00
GÖLBAŞI ANKARA
Yelkenli Tekne
[D1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
İSKENDERUN DENİZ ÜS YELKEN VE SU SPR. 24.06.2024 - 05.07.2024 İSKENDERUN HATAY
Yelkenli Tekne
[D1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
GALATASARAY SPOR KULÜBÜ YELKEN ŞUBESİ 24.06.2024 - 05.07.2024
09:30 - 16:30
KADIKÖY İSTANBUL
Yelkenli Tekne
[D1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
GALATASARAY SPOR KULÜBÜ YELKEN ŞUBESİ 24.06.2024 - 05.07.2024
09:30 - 12:30
KADIKÖY İSTANBUL
Rüzgar Sörfü
[RS1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
GALATASARAY SPOR KULÜBÜ YELKEN ŞUBESİ 24.06.2024 - 05.07.2024
09:30 - 16:30
KADIKÖY İSTANBUL
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
SUADİYE YELKEN KULÜBÜ 25.06.2024 - 25.06.2024
10:00 - 14:00
KADIKÖY İSTANBUL
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
BURGAZ YELKEN KULÜBÜ 25.06.2024 - 25.06.2024
13:00 - 17:00
MUDANYA BURSA
Yelkenli Tekne
[D1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
AKSAZ YELKEN VE SU SPORLARI EĞİTİM MER. 25.06.2024 - 10.07.2024
12:00 - 17:00
MARMARİS MUĞLA
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
HEDEF YELKEN SPOR KULÜBÜ 26.06.2024 - 26.06.2024
14:00 - 18:00
KADIKÖY İSTANBUL
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
SUADİYE YELKEN KULÜBÜ 26.06.2024 - 26.06.2024
10:00 - 14:00
KADIKÖY İSTANBUL
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
FETHİYE YELKEN VE SPOR KULÜBÜ 26.06.2024 - 26.06.2024
15:00 - 19:00
FETHİYE MUĞLA
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
MERSİN YELKEN YAT VE SU SPORLARI KULÜBÜ 26.06.2024 - 26.06.2024
10:00 - 14:00
MERSİN MERKEZ MERSİN
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
KILAVUZ AÇIKDENİZ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ 26.06.2024 - 26.06.2024
09:30 - 13:30
BEYLİKDÜZÜ İSTANBUL
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
FOÇA YELKEN VE İHTİSAS KULÜBÜ 26.06.2024 - 26.06.2024
15:00 - 19:00
FOÇA İZMİR
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
HEDEF YELKEN SPOR KULÜBÜ 27.06.2024 - 27.06.2024
14:00 - 18:00
KADIKÖY İSTANBUL
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
SUADİYE YELKEN KULÜBÜ 27.06.2024 - 27.06.2024
10:00 - 14:00
KADIKÖY İSTANBUL
Yelkenli Yatçılık
[YY2] Gezi Yatçılığı
MERSİN YELKEN AKADEMİSİ 27.06.2024 - 29.06.2024 MERSİN MERKEZ MERSİN
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
SUADİYE YELKEN KULÜBÜ 28.06.2024 - 28.06.2024
10:00 - 14:00
KADIKÖY İSTANBUL
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
BURGAZ YELKEN KULÜBÜ 28.06.2024 - 28.06.2024
09:00 - 13:00
MUDANYA BURSA
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
MERSİN YELKEN YAT VE SU SPORLARI KULÜBÜ 28.06.2024 - 28.06.2024
10:00 - 14:00
MERSİN MERKEZ MERSİN
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
ÇANDARLI YELKEN VE SU SPORLARI KULÜBÜ 28.06.2024 - 28.06.2024
15:00 - 19:00
DİKİLİ İZMİR
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
KILAVUZ AÇIKDENİZ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ 28.06.2024 - 28.06.2024
09:30 - 13:30
BEYLİKDÜZÜ İSTANBUL
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
HEDEF YELKEN SPOR KULÜBÜ 28.06.2024 - 28.06.2024
14:00 - 18:00
KADIKÖY İSTANBUL
Yelkenli Yatçılık
[YY2] Gezi Yatçılığı
VERA SAILING ACADEMY 29.06.2024 - 04.07.2024 ULA MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
TEMPO SAILING 29.06.2024 - 05.07.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
ATAK AKADEMİ 29.06.2024 - 05.07.2024 KADIKÖY İSTANBUL
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
UMAY SAILING 29.06.2024 - 05.07.2024 FETHİYE MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
GLOBAL SAILING ACADEMY 29.06.2024 - 04.07.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY2] Gezi Yatçılığı
GLOBAL SAILING ACADEMY 29.06.2024 - 04.07.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY3] İleri Seviye Yatçılık
GLOBAL SAILING ACADEMY 29.06.2024 - 04.07.2024 MARMARİS MUĞLA
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
TEKİRDAĞ YELKEN SPOR KULÜBÜ 29.06.2024 - 29.06.2024
09:00 - 13:00
TEKİRDAĞ MERKEZ TEKİRDAĞ
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
EĞİRDİR YEŞİLADA SPOR KULÜBÜ 29.06.2024 - 29.06.2024
10:00 - 14:00
EĞİRDİR ISPARTA
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
MERSİN ROTA YELKEN VE SU SPORLARI KULÜBÜ 29.06.2024 - 29.06.2024
11:00 - 15:00
MERSİN MERKEZ MERSİN
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
SUADİYE YELKEN KULÜBÜ 29.06.2024 - 29.06.2024
09:00 - 13:00
KADIKÖY İSTANBUL
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
FETHİYE YELKEN VE SPOR KULÜBÜ 29.06.2024 - 29.06.2024
11:00 - 15:00
FETHİYE MUĞLA
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
KUŞADASI YAT VE YELKEN SPOR KULÜBÜ 29.06.2024 - 29.06.2024
14:00 - 18:00
KUŞADASI AYDIN
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
GÜLBAHÇE YELKEN VE RÜZGAR SÖRFÜ KULÜBÜ 29.06.2024 - 29.06.2024
12:00 - 16:00
URLA İZMİR
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
GÜLBAHÇE YELKEN VE RÜZGAR SÖRFÜ KULÜBÜ 29.06.2024 - 29.06.2024
14:00 - 18:00
URLA İZMİR
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
MERSİN YELKEN YAT VE SU SPORLARI KULÜBÜ 29.06.2024 - 29.06.2024
09:30 - 13:30
MERSİN MERKEZ MERSİN
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
MERSİN YELKEN YAT VE SU SPORLARI KULÜBÜ 29.06.2024 - 29.06.2024
14:00 - 18:00
MERSİN MERKEZ MERSİN
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
ÇANDARLI YELKEN VE SU SPORLARI KULÜBÜ 29.06.2024 - 29.06.2024
15:00 - 19:00
DİKİLİ İZMİR
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
KILAVUZ AÇIKDENİZ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ 29.06.2024 - 29.06.2024
09:30 - 13:30
BEYLİKDÜZÜ İSTANBUL
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
BEŞİKDÜZÜ YELKEN VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ 29.06.2024 - 29.06.2024
13:00 - 17:00
TRABZON MERKEZ TRABZON
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
SAMSUN YELKEN SPOR KULÜBÜ 29.06.2024 - 29.06.2024
13:00 - 17:00
SAMSUN MERKEZ SAMSUN
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
REHA MİDİLLİ PHOKAIA YAT VE YELKEN S KLB 29.06.2024 - 29.06.2024
10:30 - 14:30
FOÇA İZMİR
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
ANKARA YELKEN KULÜBÜ 29.06.2024 - 29.06.2024
09:30 - 13:30
GÖLBAŞI ANKARA
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
DARICA YAT VE YELKEN SPR. KULÜBÜ 29.06.2024 - 29.06.2024
09:30 - 13:30
DARICA KOCAELİ
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
DARICA YAT VE YELKEN SPR. KULÜBÜ 29.06.2024 - 29.06.2024
09:30 - 13:30
DARICA KOCAELİ
Yelkenli Tekne
[D1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
GLOBAL SAILING ACADEMY 30.06.2024 - 09.07.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Tekne
[D2] Gelişim Eğitimi (Çocuk/Genç)
GLOBAL SAILING ACADEMY 30.06.2024 - 09.07.2024 MARMARİS MUĞLA
Rüzgar Sörfü
[RS1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
GLOBAL SAILING ACADEMY 30.06.2024 - 09.07.2024 MARMARİS MUĞLA
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
EĞİRDİR YEŞİLADA SPOR KULÜBÜ 30.06.2024 - 30.06.2024
10:00 - 14:00
EĞİRDİR ISPARTA
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
SUADİYE YELKEN KULÜBÜ 30.06.2024 - 30.06.2024
09:00 - 13:00
KADIKÖY İSTANBUL
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
GÜLBAHÇE YELKEN VE RÜZGAR SÖRFÜ KULÜBÜ 30.06.2024 - 30.06.2024
12:00 - 16:00
URLA İZMİR
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
GÜLBAHÇE YELKEN VE RÜZGAR SÖRFÜ KULÜBÜ 30.06.2024 - 30.06.2024
14:00 - 18:00
URLA İZMİR
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
SAILPLUS YELKEN OKULU 30.06.2024 - 06.07.2024 KADIKÖY İSTANBUL
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
KILAVUZ AÇIKDENİZ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ 30.06.2024 - 30.06.2024
09:30 - 13:30
BEYLİKDÜZÜ İSTANBUL
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
BEŞİKDÜZÜ YELKEN VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ 30.06.2024 - 30.06.2024
13:00 - 17:00
TRABZON MERKEZ TRABZON
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
REHA MİDİLLİ PHOKAIA YAT VE YELKEN S KLB 30.06.2024 - 30.06.2024
10:30 - 14:30
FOÇA İZMİR
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
MERSİN YELKEN YAT VE SU SPORLARI KULÜBÜ 30.06.2024 - 30.06.2024
09:30 - 13:30
MERSİN MERKEZ MERSİN
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
MERSİN YELKEN YAT VE SU SPORLARI KULÜBÜ 30.06.2024 - 30.06.2024
14:00 - 18:00
MERSİN MERKEZ MERSİN
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
FOÇA YELKEN VE İHTİSAS KULÜBÜ 30.06.2024 - 30.06.2024
11:00 - 15:00
FOÇA İZMİR
Yelkenli Tekne
[D1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
ALESTA SAILING 01.07.2024 - 12.07.2024
09:00 - 18:00
BODRUM MUĞLA
Rüzgar Sörfü
[RS1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
ALESTA SAILING 01.07.2024 - 12.07.2024
09:00 - 18:00
BODRUM MUĞLA
Yelkenli Tekne
[D1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
YALIKAVAK YELKEN SPOR KULÜBÜ 01.07.2024 - 12.07.2024 BODRUM MUĞLA
Yelkenli Tekne
[D2] Gelişim Eğitimi (Çocuk/Genç)
YALIKAVAK YELKEN SPOR KULÜBÜ 01.07.2024 - 12.07.2024 BODRUM MUĞLA
Rüzgar Sörfü
[RS1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
YALIKAVAK YELKEN SPOR KULÜBÜ 01.07.2024 - 13.07.2024 BODRUM MUĞLA
Rüzgar Sörfü
[RS1] Temel Eğitim (Yetişkin)
YALIKAVAK YELKEN SPOR KULÜBÜ 01.07.2024 - 13.07.2024 BODRUM MUĞLA
Rüzgar Sörfü
[RS1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
YALIKAVAK YELKEN SPOR KULÜBÜ 02.07.2024 - 13.07.2024 BODRUM MUĞLA
Rüzgar Sörfü
[RS1] Temel Eğitim (Yetişkin)
YALIKAVAK YELKEN SPOR KULÜBÜ 02.07.2024 - 13.07.2024 BODRUM MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
KEMER SAILING SCHOOL 02.07.2024 - 07.07.2024 KEMER ANTALYA
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
BEŞİKDÜZÜ YELKEN VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ 03.07.2024 - 03.07.2024
13:00 - 17:00
TRABZON MERKEZ TRABZON
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
FOÇA YELKEN VE İHTİSAS KULÜBÜ 03.07.2024 - 03.07.2024
15:00 - 19:00
FOÇA İZMİR
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
KILAVUZ AÇIKDENİZ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ 03.07.2024 - 03.07.2024
17:00 - 21:00
BEYLİKDÜZÜ İSTANBUL
Yelkenli Tekne
[D1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
DONANMA KOM. YLKN VE SU SPR. 04.07.2024 - 05.07.2024
14:00 - 17:00
GÖLCÜK KOCAELİ
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
KEMER SAİLİNG SPOR KULÜBÜ 04.07.2024 - 04.07.2024
09:00 - 13:00
KEMER ANTALYA
Yelkenli Tekne
[D4] Eğitmen
Türkiye Yelken Federasyonu 04.07.2024 - 07.07.2024 MERSİN
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
KILAVUZ AÇIKDENİZ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ 05.07.2024 - 05.07.2024
09:00 - 13:00
BEYLİKDÜZÜ İSTANBUL
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
TEMPO SAILING 06.07.2024 - 12.07.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY3] İleri Seviye Yatçılık
ATAK AKADEMİ 06.07.2024 - 12.07.2024 KADIKÖY İSTANBUL
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
GLOBAL SAILING ACADEMY 06.07.2024 - 11.07.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY2] Gezi Yatçılığı
GLOBAL SAILING ACADEMY 06.07.2024 - 11.07.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY3] İleri Seviye Yatçılık
GLOBAL SAILING ACADEMY 06.07.2024 - 11.07.2024 MARMARİS MUĞLA
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
KEMER SAİLİNG SPOR KULÜBÜ 06.07.2024 - 06.07.2024
09:00 - 13:00
KEMER ANTALYA
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
TEKİRDAĞ YELKEN SPOR KULÜBÜ 06.07.2024 - 06.07.2024
09:00 - 13:00
TEKİRDAĞ MERKEZ TEKİRDAĞ
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
KILAVUZ AÇIKDENİZ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ 06.07.2024 - 06.07.2024
16:00 - 20:00
BEYLİKDÜZÜ İSTANBUL
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
GÜLBAHÇE YELKEN VE RÜZGAR SÖRFÜ KULÜBÜ 06.07.2024 - 06.07.2024
12:00 - 16:00
URLA İZMİR
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
GÜLBAHÇE YELKEN VE RÜZGAR SÖRFÜ KULÜBÜ 06.07.2024 - 06.07.2024
14:00 - 18:00
URLA İZMİR
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
KEMER SAİLİNG SPOR KULÜBÜ 07.07.2024 - 07.07.2024
09:00 - 13:00
KEMER ANTALYA
Yelkenli Yatçılık
[YY2] Gezi Yatçılığı
SAILPLUS YELKEN OKULU 07.07.2024 - 13.07.2024 KADIKÖY İSTANBUL
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
BEŞİKDÜZÜ YELKEN VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ 07.07.2024 - 07.07.2024
13:00 - 17:00
TRABZON MERKEZ TRABZON
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
FOÇA YELKEN VE İHTİSAS KULÜBÜ 07.07.2024 - 07.07.2024
11:00 - 15:00
FOÇA İZMİR
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
KILAVUZ AÇIKDENİZ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ 07.07.2024 - 07.07.2024
08:30 - 12:30
BEYLİKDÜZÜ İSTANBUL
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
GÜLBAHÇE YELKEN VE RÜZGAR SÖRFÜ KULÜBÜ 07.07.2024 - 07.07.2024
12:00 - 16:00
URLA İZMİR
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
GÜLBAHÇE YELKEN VE RÜZGAR SÖRFÜ KULÜBÜ 07.07.2024 - 07.07.2024
14:00 - 18:00
URLA İZMİR
Yelkenli Tekne
[D1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
TEKİRDAĞ YELKEN SPOR KULÜBÜ 08.07.2024 - 19.07.2024
09:00 - 12:30
TEKİRDAĞ MERKEZ TEKİRDAĞ
Yelkenli Tekne
[D2] Gelişim Eğitimi (Çocuk/Genç)
TEKİRDAĞ YELKEN SPOR KULÜBÜ 08.07.2024 - 19.07.2024
09:00 - 12:30
TEKİRDAĞ MERKEZ TEKİRDAĞ
Yelkenli Tekne
[D3] İleri Seviye Eğitimi (Çocuk/Genç)
TEKİRDAĞ YELKEN SPOR KULÜBÜ 08.07.2024 - 19.07.2024
09:00 - 12:30
TEKİRDAĞ MERKEZ TEKİRDAĞ
Yelkenli Tekne
[D2] Gelişim Eğitimi (Çocuk/Genç)
GLOBAL SAILING ACADEMY 08.07.2024 - 14.07.2024 MARMARİS MUĞLA
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
KILAVUZ AÇIKDENİZ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ 08.07.2024 - 08.07.2024
17:00 - 21:00
BEYLİKDÜZÜ İSTANBUL
Yelkenli Tekne
[D1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
GALATASARAY SPOR KULÜBÜ YELKEN ŞUBESİ 08.07.2024 - 19.07.2024
09:30 - 16:30
KADIKÖY İSTANBUL
Yelkenli Tekne
[D1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
GALATASARAY SPOR KULÜBÜ YELKEN ŞUBESİ 08.07.2024 - 19.07.2024
09:30 - 12:30
KADIKÖY İSTANBUL
Rüzgar Sörfü
[RS1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
GALATASARAY SPOR KULÜBÜ YELKEN ŞUBESİ 08.07.2024 - 19.07.2024
09:30 - 16:30
KADIKÖY İSTANBUL
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
BEŞİKDÜZÜ YELKEN VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ 10.07.2024 - 10.07.2024
13:00 - 17:00
TRABZON MERKEZ TRABZON
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
FOÇA YELKEN VE İHTİSAS KULÜBÜ 10.07.2024 - 10.07.2024
15:00 - 19:00
FOÇA İZMİR
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
KILAVUZ AÇIKDENİZ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ 10.07.2024 - 10.07.2024
16:00 - 20:00
BEYLİKDÜZÜ İSTANBUL
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
KEMER SAİLİNG SPOR KULÜBÜ 11.07.2024 - 11.07.2024
09:00 - 13:00
KEMER ANTALYA
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
KILAVUZ AÇIKDENİZ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ 12.07.2024 - 12.07.2024
09:00 - 13:00
BEYLİKDÜZÜ İSTANBUL
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
VERA SAILING ACADEMY 13.07.2024 - 18.07.2024 ULA MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY2] Gezi Yatçılığı
TEMPO SAILING 13.07.2024 - 19.07.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Tekne
[D1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
GLOBAL SAILING ACADEMY 13.07.2024 - 22.07.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Tekne
[D2] Gelişim Eğitimi (Çocuk/Genç)
GLOBAL SAILING ACADEMY 13.07.2024 - 22.07.2024 MARMARİS MUĞLA
Rüzgar Sörfü
[RS1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
GLOBAL SAILING ACADEMY 13.07.2024 - 22.07.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
GLOBAL SAILING ACADEMY 13.07.2024 - 18.07.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY2] Gezi Yatçılığı
GLOBAL SAILING ACADEMY 13.07.2024 - 18.07.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY3] İleri Seviye Yatçılık
GLOBAL SAILING ACADEMY 13.07.2024 - 18.07.2024 MARMARİS MUĞLA
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
KEMER SAİLİNG SPOR KULÜBÜ 13.07.2024 - 13.07.2024
09:00 - 13:00
KEMER ANTALYA
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
BEŞİKDÜZÜ YELKEN VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ 13.07.2024 - 13.07.2024
13:00 - 17:00
TRABZON MERKEZ TRABZON
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
KILAVUZ AÇIKDENİZ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ 13.07.2024 - 13.07.2024
16:30 - 20:30
BEYLİKDÜZÜ İSTANBUL
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
GÜLBAHÇE YELKEN VE RÜZGAR SÖRFÜ KULÜBÜ 13.07.2024 - 13.07.2024
12:00 - 16:00
URLA İZMİR
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
GÜLBAHÇE YELKEN VE RÜZGAR SÖRFÜ KULÜBÜ 13.07.2024 - 13.07.2024
14:00 - 18:00
URLA İZMİR
Rüzgar Sörfü
[RS1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
RADİKAL TUR SÖRF OKULU 14.07.2024 - 17.07.2024
11:00 - 13:30
ÇANAKKALE MERKEZ ÇANAKKALE
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
KEMER SAİLİNG SPOR KULÜBÜ 14.07.2024 - 14.07.2024
09:00 - 13:00
KEMER ANTALYA
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
SAILPLUS YELKEN OKULU 14.07.2024 - 20.07.2024 KADIKÖY İSTANBUL
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
BEŞİKDÜZÜ YELKEN VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ 14.07.2024 - 14.07.2024
13:00 - 17:00
TRABZON MERKEZ TRABZON
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
FOÇA YELKEN VE İHTİSAS KULÜBÜ 14.07.2024 - 14.07.2024
11:00 - 15:00
FOÇA İZMİR
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
KILAVUZ AÇIKDENİZ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ 14.07.2024 - 14.07.2024
08:30 - 12:30
BEYLİKDÜZÜ İSTANBUL
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
GÜLBAHÇE YELKEN VE RÜZGAR SÖRFÜ KULÜBÜ 14.07.2024 - 14.07.2024
12:00 - 16:00
URLA İZMİR
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
GÜLBAHÇE YELKEN VE RÜZGAR SÖRFÜ KULÜBÜ 14.07.2024 - 14.07.2024
14:00 - 18:00
URLA İZMİR
Yelkenli Tekne
[D1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
ALESTA SAILING 15.07.2024 - 26.07.2024
09:00 - 18:00
BODRUM MUĞLA
Rüzgar Sörfü
[RS1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
ALESTA SAILING 15.07.2024 - 26.07.2024
09:00 - 18:00
BODRUM MUĞLA
Yelkenli Tekne
[D1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
YALIKAVAK YELKEN SPOR KULÜBÜ 15.07.2024 - 26.07.2024 BODRUM MUĞLA
Yelkenli Tekne
[D2] Gelişim Eğitimi (Çocuk/Genç)
YALIKAVAK YELKEN SPOR KULÜBÜ 15.07.2024 - 26.07.2024 BODRUM MUĞLA
Rüzgar Sörfü
[RS1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
YALIKAVAK YELKEN SPOR KULÜBÜ 16.07.2024 - 27.07.2024 BODRUM MUĞLA
Rüzgar Sörfü
[RS1] Temel Eğitim (Yetişkin)
YALIKAVAK YELKEN SPOR KULÜBÜ 16.07.2024 - 27.07.2024 BODRUM MUĞLA
Yelkenli Tekne
[D1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
BEŞİKDÜZÜ YELKEN VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ 16.07.2024 - 31.07.2024
13:00 - 17:00
TRABZON MERKEZ TRABZON
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
KEMER SAİLİNG SPOR KULÜBÜ 18.07.2024 - 18.07.2024
09:00 - 13:00
KEMER ANTALYA
Yelkenli Yatçılık
[YY2] Gezi Yatçılığı
VERA SAILING ACADEMY 20.07.2024 - 25.07.2024 ULA MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
TEMPO SAILING 20.07.2024 - 26.07.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
ATAK AKADEMİ 20.07.2024 - 26.07.2024 KADIKÖY İSTANBUL
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
GLOBAL SAILING ACADEMY 20.07.2024 - 25.07.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY2] Gezi Yatçılığı
GLOBAL SAILING ACADEMY 20.07.2024 - 25.07.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY3] İleri Seviye Yatçılık
GLOBAL SAILING ACADEMY 20.07.2024 - 25.07.2024 MARMARİS MUĞLA
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
KEMER SAİLİNG SPOR KULÜBÜ 20.07.2024 - 20.07.2024
09:00 - 13:00
KEMER ANTALYA
Yelkenli Tekne
[D2] Gelişim Eğitimi (Çocuk/Genç)
GLOBAL SAILING ACADEMY 21.07.2024 - 27.07.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY2] Gezi Yatçılığı
SAILPLUS YELKEN OKULU 21.07.2024 - 27.07.2024 KADIKÖY İSTANBUL
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
KEMER SAİLİNG SPOR KULÜBÜ 21.07.2024 - 21.07.2024
09:00 - 13:00
KEMER ANTALYA
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
BEŞİKDÜZÜ YELKEN VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ 21.07.2024 - 21.07.2024
13:00 - 17:00
TRABZON MERKEZ TRABZON
Yelkenli Tekne
[D1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
TEKİRDAĞ YELKEN SPOR KULÜBÜ 22.07.2024 - 02.08.2024
09:00 - 12:30
TEKİRDAĞ MERKEZ TEKİRDAĞ
Yelkenli Tekne
[D2] Gelişim Eğitimi (Çocuk/Genç)
TEKİRDAĞ YELKEN SPOR KULÜBÜ 22.07.2024 - 02.08.2024
09:00 - 12:30
TEKİRDAĞ MERKEZ TEKİRDAĞ
Yelkenli Tekne
[D3] İleri Seviye Eğitimi (Çocuk/Genç)
TEKİRDAĞ YELKEN SPOR KULÜBÜ 22.07.2024 - 02.08.2024
09:00 - 12:30
TEKİRDAĞ MERKEZ TEKİRDAĞ
Yelkenli Tekne
[D1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
GALATASARAY SPOR KULÜBÜ YELKEN ŞUBESİ 22.07.2024 - 02.08.2024
09:30 - 16:30
KADIKÖY İSTANBUL
Yelkenli Tekne
[D1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
GALATASARAY SPOR KULÜBÜ YELKEN ŞUBESİ 22.07.2024 - 02.08.2024
09:30 - 12:30
KADIKÖY İSTANBUL
Rüzgar Sörfü
[RS1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
GALATASARAY SPOR KULÜBÜ YELKEN ŞUBESİ 22.07.2024 - 02.08.2024
09:30 - 16:30
KADIKÖY İSTANBUL
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
KEMER SAİLİNG SPOR KULÜBÜ 25.07.2024 - 25.07.2024
09:00 - 13:00
KEMER ANTALYA
Yelkenli Tekne
[D1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
GLOBAL SAILING ACADEMY 26.07.2024 - 04.08.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Tekne
[D2] Gelişim Eğitimi (Çocuk/Genç)
GLOBAL SAILING ACADEMY 26.07.2024 - 04.08.2024 MARMARİS MUĞLA
Rüzgar Sörfü
[RS1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
GLOBAL SAILING ACADEMY 26.07.2024 - 04.08.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY3] İleri Seviye Yatçılık
VERA SAILING ACADEMY 27.07.2024 - 01.08.2024 ULA MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
TEMPO SAILING 27.07.2024 - 02.08.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY3] İleri Seviye Yatçılık
UMAY SAILING 27.07.2024 - 02.08.2024 FETHİYE MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
ATAK AKADEMİ 27.07.2024 - 02.08.2024 KADIKÖY İSTANBUL
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
GLOBAL SAILING ACADEMY 27.07.2024 - 01.08.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY2] Gezi Yatçılığı
GLOBAL SAILING ACADEMY 27.07.2024 - 01.08.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY3] İleri Seviye Yatçılık
GLOBAL SAILING ACADEMY 27.07.2024 - 01.08.2024 MARMARİS MUĞLA
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
KEMER SAİLİNG SPOR KULÜBÜ 27.07.2024 - 27.07.2024
09:00 - 13:00
KEMER ANTALYA
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
SAILPLUS YELKEN OKULU 28.07.2024 - 03.08.2024 KADIKÖY İSTANBUL
Amatör Denizcilik
[ADB] Uygulama Eğitimi
KEMER SAİLİNG SPOR KULÜBÜ 28.07.2024 - 28.07.2024
09:00 - 13:00
KEMER ANTALYA
Yelkenli Tekne
[D1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
ALESTA SAILING 29.07.2024 - 09.08.2024
09:00 - 18:00
BODRUM MUĞLA
Rüzgar Sörfü
[RS1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
ALESTA SAILING 29.07.2024 - 09.08.2024
09:00 - 18:00
BODRUM MUĞLA
Yelkenli Tekne
[D1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
YALIKAVAK YELKEN SPOR KULÜBÜ 29.07.2024 - 09.08.2024 BODRUM MUĞLA
Yelkenli Tekne
[D2] Gelişim Eğitimi (Çocuk/Genç)
YALIKAVAK YELKEN SPOR KULÜBÜ 29.07.2024 - 09.08.2024 BODRUM MUĞLA
Rüzgar Sörfü
[RS1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
YALIKAVAK YELKEN SPOR KULÜBÜ 29.07.2024 - 10.08.2024 BODRUM MUĞLA
Rüzgar Sörfü
[RS1] Temel Eğitim (Yetişkin)
YALIKAVAK YELKEN SPOR KULÜBÜ 29.07.2024 - 10.08.2024 BODRUM MUĞLA
Rüzgar Sörfü
[RS1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
YALIKAVAK YELKEN SPOR KULÜBÜ 30.07.2024 - 10.08.2024 BODRUM MUĞLA
Rüzgar Sörfü
[RS1] Temel Eğitim (Yetişkin)
YALIKAVAK YELKEN SPOR KULÜBÜ 30.07.2024 - 10.08.2024 BODRUM MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
YELKENFEST 01.08.2024 - 17.08.2024 PENDİK İSTANBUL
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
VERA SAILING ACADEMY 03.08.2024 - 08.08.2024 ULA MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
TEMPO SAILING 03.08.2024 - 09.08.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY3] İleri Seviye Yatçılık
ATAK AKADEMİ 03.08.2024 - 09.08.2024 KADIKÖY İSTANBUL
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
GLOBAL SAILING ACADEMY 03.08.2024 - 08.08.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY2] Gezi Yatçılığı
GLOBAL SAILING ACADEMY 03.08.2024 - 08.08.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY3] İleri Seviye Yatçılık
GLOBAL SAILING ACADEMY 03.08.2024 - 08.08.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
SAILPLUS YELKEN OKULU 04.08.2024 - 10.08.2024 KADIKÖY İSTANBUL
Yelkenli Tekne
[D1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
TEKİRDAĞ YELKEN SPOR KULÜBÜ 05.08.2024 - 16.08.2024
09:00 - 12:30
TEKİRDAĞ MERKEZ TEKİRDAĞ
Yelkenli Tekne
[D2] Gelişim Eğitimi (Çocuk/Genç)
TEKİRDAĞ YELKEN SPOR KULÜBÜ 05.08.2024 - 16.08.2024
09:00 - 12:30
TEKİRDAĞ MERKEZ TEKİRDAĞ
Yelkenli Tekne
[D3] İleri Seviye Eğitimi (Çocuk/Genç)
TEKİRDAĞ YELKEN SPOR KULÜBÜ 05.08.2024 - 16.08.2024
09:00 - 12:30
TEKİRDAĞ MERKEZ TEKİRDAĞ
Yelkenli Tekne
[D1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
GALATASARAY SPOR KULÜBÜ YELKEN ŞUBESİ 05.08.2024 - 16.08.2024
09:30 - 16:30
KADIKÖY İSTANBUL
Yelkenli Tekne
[D1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
GALATASARAY SPOR KULÜBÜ YELKEN ŞUBESİ 05.08.2024 - 16.08.2024
09:30 - 12:30
KADIKÖY İSTANBUL
Rüzgar Sörfü
[RS1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
GALATASARAY SPOR KULÜBÜ YELKEN ŞUBESİ 05.08.2024 - 16.08.2024
09:30 - 16:30
KADIKÖY İSTANBUL
Yelkenli Tekne
[D1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
GLOBAL SAILING ACADEMY 07.08.2024 - 11.08.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Tekne
[D2] Gelişim Eğitimi (Çocuk/Genç)
GLOBAL SAILING ACADEMY 07.08.2024 - 11.08.2024 MARMARİS MUĞLA
Rüzgar Sörfü
[RS1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
GLOBAL SAILING ACADEMY 07.08.2024 - 11.08.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY2] Gezi Yatçılığı
VERA SAILING ACADEMY 10.08.2024 - 15.08.2024 ULA MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY2] Gezi Yatçılığı
TEMPO SAILING 10.08.2024 - 16.08.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY2] Gezi Yatçılığı
ATAK AKADEMİ 10.08.2024 - 16.08.2024 KADIKÖY İSTANBUL
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
GLOBAL SAILING ACADEMY 10.08.2024 - 15.08.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY2] Gezi Yatçılığı
GLOBAL SAILING ACADEMY 10.08.2024 - 15.08.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY3] İleri Seviye Yatçılık
GLOBAL SAILING ACADEMY 10.08.2024 - 15.08.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY2] Gezi Yatçılığı
SAILPLUS YELKEN OKULU 11.08.2024 - 17.08.2024 KADIKÖY İSTANBUL
Yelkenli Tekne
[D2] Gelişim Eğitimi (Çocuk/Genç)
GLOBAL SAILING ACADEMY 12.08.2024 - 18.08.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Tekne
[D1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
ALESTA SAILING 12.08.2024 - 23.08.2024
09:00 - 18:00
BODRUM MUĞLA
Rüzgar Sörfü
[RS1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
ALESTA SAILING 12.08.2024 - 23.08.2024
09:00 - 18:00
BODRUM MUĞLA
Yelkenli Tekne
[D1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
YALIKAVAK YELKEN SPOR KULÜBÜ 12.08.2024 - 23.08.2024 BODRUM MUĞLA
Yelkenli Tekne
[D2] Gelişim Eğitimi (Çocuk/Genç)
YALIKAVAK YELKEN SPOR KULÜBÜ 12.08.2024 - 23.08.2024 BODRUM MUĞLA
Rüzgar Sörfü
[RS1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
YALIKAVAK YELKEN SPOR KULÜBÜ 12.08.2024 - 24.08.2024 BODRUM MUĞLA
Rüzgar Sörfü
[RS1] Temel Eğitim (Yetişkin)
YALIKAVAK YELKEN SPOR KULÜBÜ 12.08.2024 - 24.08.2024 BODRUM MUĞLA
Rüzgar Sörfü
[RS1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
YALIKAVAK YELKEN SPOR KULÜBÜ 13.08.2024 - 24.08.2024 BODRUM MUĞLA
Yelkenli Tekne
[D2] Gelişim Eğitimi (Çocuk/Genç)
GLOBAL SAILING ACADEMY 15.08.2024 - 24.08.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Tekne
[D1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
GLOBAL SAILING ACADEMY 15.08.2024 - 24.08.2024 MARMARİS MUĞLA
Rüzgar Sörfü
[RS1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
GLOBAL SAILING ACADEMY 15.08.2024 - 24.08.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY3] İleri Seviye Yatçılık
VERA SAILING ACADEMY 17.08.2024 - 22.08.2024 ULA MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
TEMPO SAILING 17.08.2024 - 23.08.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY3] İleri Seviye Yatçılık
UMAY SAILING 17.08.2024 - 23.08.2024 FETHİYE MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
GLOBAL SAILING ACADEMY 17.08.2024 - 22.08.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY2] Gezi Yatçılığı
GLOBAL SAILING ACADEMY 17.08.2024 - 22.08.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY3] İleri Seviye Yatçılık
GLOBAL SAILING ACADEMY 17.08.2024 - 22.08.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
YELKENFEST 18.08.2024 - 31.08.2024 PENDİK İSTANBUL
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
SAILPLUS YELKEN OKULU 18.08.2024 - 24.08.2024 KADIKÖY İSTANBUL
Yelkenli Tekne
[D1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
TEKİRDAĞ YELKEN SPOR KULÜBÜ 19.08.2024 - 30.08.2024
09:00 - 12:30
TEKİRDAĞ MERKEZ TEKİRDAĞ
Yelkenli Tekne
[D2] Gelişim Eğitimi (Çocuk/Genç)
TEKİRDAĞ YELKEN SPOR KULÜBÜ 19.08.2024 - 30.08.2024
09:00 - 12:30
TEKİRDAĞ MERKEZ TEKİRDAĞ
Yelkenli Tekne
[D3] İleri Seviye Eğitimi (Çocuk/Genç)
TEKİRDAĞ YELKEN SPOR KULÜBÜ 19.08.2024 - 30.08.2024
09:00 - 12:30
TEKİRDAĞ MERKEZ TEKİRDAĞ
Yelkenli Tekne
[D1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
GALATASARAY SPOR KULÜBÜ YELKEN ŞUBESİ 19.08.2024 - 30.08.2024
09:30 - 16:30
KADIKÖY İSTANBUL
Yelkenli Tekne
[D1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
GALATASARAY SPOR KULÜBÜ YELKEN ŞUBESİ 19.08.2024 - 30.08.2024
09:30 - 12:30
KADIKÖY İSTANBUL
Rüzgar Sörfü
[RS1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
GALATASARAY SPOR KULÜBÜ YELKEN ŞUBESİ 19.08.2024 - 30.08.2024
09:30 - 16:30
KADIKÖY İSTANBUL
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
TEMPO SAILING 24.08.2024 - 30.08.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
ATAK AKADEMİ 24.08.2024 - 30.08.2024 KADIKÖY İSTANBUL
Yelkenli Yatçılık
[YY3] İleri Seviye Yatçılık
UMAY SAILING 24.08.2024 - 30.08.2024 FETHİYE MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY2] Gezi Yatçılığı
UMAY SAILING 24.08.2024 - 30.08.2024 FETHİYE MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
GLOBAL SAILING ACADEMY 24.08.2024 - 29.08.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY2] Gezi Yatçılığı
GLOBAL SAILING ACADEMY 24.08.2024 - 29.08.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY3] İleri Seviye Yatçılık
GLOBAL SAILING ACADEMY 24.08.2024 - 29.08.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
SAILPLUS YELKEN OKULU 25.08.2024 - 31.08.2024 KADIKÖY İSTANBUL
Yelkenli Tekne
[D1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
ALESTA SAILING 26.08.2024 - 06.09.2024
09:00 - 18:00
BODRUM MUĞLA
Rüzgar Sörfü
[RS1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
ALESTA SAILING 26.08.2024 - 06.09.2024
09:00 - 18:00
BODRUM MUĞLA
Yelkenli Tekne
[D1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
YALIKAVAK YELKEN SPOR KULÜBÜ 26.08.2024 - 06.09.2024 BODRUM MUĞLA
Yelkenli Tekne
[D2] Gelişim Eğitimi (Çocuk/Genç)
YALIKAVAK YELKEN SPOR KULÜBÜ 26.08.2024 - 06.09.2024 BODRUM MUĞLA
Rüzgar Sörfü
[RS1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
YALIKAVAK YELKEN SPOR KULÜBÜ 26.08.2024 - 07.09.2024 BODRUM MUĞLA
Rüzgar Sörfü
[RS1] Temel Eğitim (Yetişkin)
YALIKAVAK YELKEN SPOR KULÜBÜ 26.08.2024 - 07.09.2024 BODRUM MUĞLA
Rüzgar Sörfü
[RS1] Temel Eğitim (Çocuk/Genç)
YALIKAVAK YELKEN SPOR KULÜBÜ 27.08.2024 - 07.09.2024 BODRUM MUĞLA
Rüzgar Sörfü
[RS1] Temel Eğitim (Yetişkin)
YALIKAVAK YELKEN SPOR KULÜBÜ 27.08.2024 - 07.09.2024 BODRUM MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY2] Gezi Yatçılığı
VERA SAILING ACADEMY 31.08.2024 - 05.09.2024 ULA MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
TEMPO SAILING 31.08.2024 - 06.09.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
ATAK AKADEMİ 31.08.2024 - 06.09.2024 KADIKÖY İSTANBUL
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
GLOBAL SAILING ACADEMY 31.08.2024 - 05.09.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY2] Gezi Yatçılığı
GLOBAL SAILING ACADEMY 31.08.2024 - 05.09.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY3] İleri Seviye Yatçılık
GLOBAL SAILING ACADEMY 31.08.2024 - 05.09.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
YELKENFEST 01.09.2024 - 14.09.2024 PENDİK İSTANBUL
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
SAILPLUS YELKEN OKULU 01.09.2024 - 07.09.2024 KADIKÖY İSTANBUL
Yelkenli Yatçılık
[YY3] İleri Seviye Yatçılık
VERA SAILING ACADEMY 07.09.2024 - 12.09.2024 ULA MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
TEMPO SAILING 07.09.2024 - 13.09.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
ATAK AKADEMİ 07.09.2024 - 13.09.2024 KADIKÖY İSTANBUL
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
GLOBAL SAILING ACADEMY 07.09.2024 - 12.09.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY2] Gezi Yatçılığı
GLOBAL SAILING ACADEMY 07.09.2024 - 12.09.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY3] İleri Seviye Yatçılık
GLOBAL SAILING ACADEMY 07.09.2024 - 12.09.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
SAILPLUS YELKEN OKULU 08.09.2024 - 14.09.2024 KADIKÖY İSTANBUL
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
VERA SAILING ACADEMY 14.09.2024 - 19.09.2024 ULA MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
AÇIK DENİZ AKADEMİ 14.09.2024 - 19.09.2024 FETHİYE MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY2] Gezi Yatçılığı
TEMPO SAILING 14.09.2024 - 20.09.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
ATAK AKADEMİ 14.09.2024 - 20.09.2024 KADIKÖY İSTANBUL
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
GLOBAL SAILING ACADEMY 14.09.2024 - 19.09.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY2] Gezi Yatçılığı
GLOBAL SAILING ACADEMY 14.09.2024 - 19.09.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY3] İleri Seviye Yatçılık
GLOBAL SAILING ACADEMY 14.09.2024 - 19.09.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
YELKENFEST 15.09.2024 - 30.09.2024 PENDİK İSTANBUL
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
SAILPLUS YELKEN OKULU 15.09.2024 - 21.09.2024 KADIKÖY İSTANBUL
Yelkenli Yatçılık
[YY2] Gezi Yatçılığı
VERA SAILING ACADEMY 21.09.2024 - 26.09.2024 ULA MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
TEMPO SAILING 21.09.2024 - 27.09.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
GLOBAL SAILING ACADEMY 21.09.2024 - 26.09.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY2] Gezi Yatçılığı
GLOBAL SAILING ACADEMY 21.09.2024 - 26.09.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY2] Gezi Yatçılığı
SAILPLUS YELKEN OKULU 22.09.2024 - 28.09.2024 KADIKÖY İSTANBUL
Yelkenli Yatçılık
[YY3] İleri Seviye Yatçılık
VERA SAILING ACADEMY 28.09.2024 - 03.10.2024 ULA MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
AÇIK DENİZ AKADEMİ 28.09.2024 - 03.10.2024
09:00 - 17:00
FETHİYE MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
TEMPO SAILING 28.09.2024 - 04.10.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY3] İleri Seviye Yatçılık
ATAK AKADEMİ 28.09.2024 - 04.10.2024 KADIKÖY İSTANBUL
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
GLOBAL SAILING ACADEMY 28.09.2024 - 03.10.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY2] Gezi Yatçılığı
GLOBAL SAILING ACADEMY 28.09.2024 - 03.10.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY3] İleri Seviye Yatçılık
GLOBAL SAILING ACADEMY 28.09.2024 - 03.10.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
SAILPLUS YELKEN OKULU 29.09.2024 - 05.10.2024 KADIKÖY İSTANBUL
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
YELKENFEST 01.10.2024 - 12.10.2024 PENDİK İSTANBUL
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
VERA SAILING ACADEMY 05.10.2024 - 10.10.2024 ULA MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
AÇIK DENİZ AKADEMİ 05.10.2024 - 10.10.2024
09:00 - 17:00
FETHİYE MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY2] Gezi Yatçılığı
TEMPO SAILING 05.10.2024 - 11.10.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY2] Gezi Yatçılığı
UMAY SAILING 05.10.2024 - 11.10.2024 FETHİYE MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
GLOBAL SAILING ACADEMY 05.10.2024 - 10.10.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY2] Gezi Yatçılığı
GLOBAL SAILING ACADEMY 05.10.2024 - 10.10.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY3] İleri Seviye Yatçılık
GLOBAL SAILING ACADEMY 05.10.2024 - 10.10.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
SAILPLUS YELKEN OKULU 06.10.2024 - 12.10.2024 KADIKÖY İSTANBUL
Yelkenli Yatçılık
[YY2] Gezi Yatçılığı
VERA SAILING ACADEMY 12.10.2024 - 17.10.2024 ULA MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
AÇIK DENİZ AKADEMİ 12.10.2024 - 18.10.2024 FETHİYE MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY3] İleri Seviye Yatçılık
TEMPO SAILING 12.10.2024 - 18.10.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
GLOBAL SAILING ACADEMY 12.10.2024 - 17.10.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY2] Gezi Yatçılığı
GLOBAL SAILING ACADEMY 12.10.2024 - 17.10.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY3] İleri Seviye Yatçılık
GLOBAL SAILING ACADEMY 12.10.2024 - 17.10.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
YELKENFEST 13.10.2024 - 31.10.2024 PENDİK İSTANBUL
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
SAILPLUS YELKEN OKULU 13.10.2024 - 19.10.2024 KADIKÖY İSTANBUL
Yelkenli Yatçılık
[YY3] İleri Seviye Yatçılık
VERA SAILING ACADEMY 19.10.2024 - 24.10.2024 ULA MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY2] Gezi Yatçılığı
AÇIK DENİZ AKADEMİ 19.10.2024 - 24.10.2024
09:00 - 17:00
FETHİYE MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
TEMPO SAILING 19.10.2024 - 25.10.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
GLOBAL SAILING ACADEMY 19.10.2024 - 24.10.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY2] Gezi Yatçılığı
GLOBAL SAILING ACADEMY 19.10.2024 - 24.10.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY3] İleri Seviye Yatçılık
GLOBAL SAILING ACADEMY 19.10.2024 - 24.10.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
SAILPLUS YELKEN OKULU 20.10.2024 - 26.10.2024 KADIKÖY İSTANBUL
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
VERA SAILING ACADEMY 26.10.2024 - 31.10.2024 ULA MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
TEMPO SAILING 26.10.2024 - 01.11.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
GLOBAL SAILING ACADEMY 26.10.2024 - 31.10.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY2] Gezi Yatçılığı
GLOBAL SAILING ACADEMY 26.10.2024 - 31.10.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY3] İleri Seviye Yatçılık
GLOBAL SAILING ACADEMY 26.10.2024 - 31.10.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
SAILPLUS YELKEN OKULU 27.10.2024 - 02.11.2024 KADIKÖY İSTANBUL
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
YELKENFEST 01.11.2024 - 16.11.2024 PENDİK İSTANBUL
Yelkenli Yatçılık
[YY2] Gezi Yatçılığı
VERA SAILING ACADEMY 02.11.2024 - 07.11.2024 ULA MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY2] Gezi Yatçılığı
TEMPO SAILING 02.11.2024 - 08.11.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
GLOBAL SAILING ACADEMY 02.11.2024 - 07.11.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY2] Gezi Yatçılığı
GLOBAL SAILING ACADEMY 02.11.2024 - 07.11.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY3] İleri Seviye Yatçılık
GLOBAL SAILING ACADEMY 02.11.2024 - 07.11.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
SAILPLUS YELKEN OKULU 03.11.2024 - 09.11.2024 KADIKÖY İSTANBUL
Yelkenli Yatçılık
[YY3] İleri Seviye Yatçılık
VERA SAILING ACADEMY 09.11.2024 - 14.11.2024 ULA MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY2] Gezi Yatçılığı
AÇIK DENİZ AKADEMİ 09.11.2024 - 15.11.2024
09:00 - 17:00
FETHİYE MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
TEMPO SAILING 09.11.2024 - 15.11.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
SAILPLUS YELKEN OKULU 10.11.2024 - 16.11.2024 KADIKÖY İSTANBUL
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
VERA SAILING ACADEMY 16.11.2024 - 21.11.2024 ULA MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
AÇIK DENİZ AKADEMİ 16.11.2024 - 21.11.2024
09:00 - 17:00
FETHİYE MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY3] İleri Seviye Yatçılık
TEMPO SAILING 16.11.2024 - 22.11.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
GLOBAL SAILING ACADEMY 16.11.2024 - 21.11.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY2] Gezi Yatçılığı
GLOBAL SAILING ACADEMY 16.11.2024 - 21.11.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY2] Gezi Yatçılığı
GLOBAL SAILING ACADEMY 16.11.2024 - 21.11.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY3] İleri Seviye Yatçılık
GLOBAL SAILING ACADEMY 16.11.2024 - 21.11.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
YELKENFEST 17.11.2024 - 30.11.2024 PENDİK İSTANBUL
Yelkenli Yatçılık
[YY2] Gezi Yatçılığı
VERA SAILING ACADEMY 23.11.2024 - 28.11.2024 ULA MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
TEMPO SAILING 23.11.2024 - 29.11.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY3] İleri Seviye Yatçılık
VERA SAILING ACADEMY 30.11.2024 - 05.12.2024 ULA MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY2] Gezi Yatçılığı
AÇIK DENİZ AKADEMİ 30.11.2024 - 05.12.2024
09:00 - 17:00
FETHİYE MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY2] Gezi Yatçılığı
TEMPO SAILING 30.11.2024 - 06.12.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
GLOBAL SAILING ACADEMY 30.11.2024 - 05.12.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY2] Gezi Yatçılığı
GLOBAL SAILING ACADEMY 30.11.2024 - 05.12.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY3] İleri Seviye Yatçılık
GLOBAL SAILING ACADEMY 30.11.2024 - 05.12.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
YELKENFEST 01.12.2024 - 14.12.2024 PENDİK İSTANBUL
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
VERA SAILING ACADEMY 07.12.2024 - 12.12.2024 ULA MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
AÇIK DENİZ AKADEMİ 07.12.2024 - 12.12.2024 FETHİYE MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY2] Gezi Yatçılığı
TEMPO SAILING 07.12.2024 - 13.12.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY2] Gezi Yatçılığı
VERA SAILING ACADEMY 14.12.2024 - 19.12.2024 ULA MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
TEMPO SAILING 14.12.2024 - 20.12.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
GLOBAL SAILING ACADEMY 14.12.2024 - 19.12.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY2] Gezi Yatçılığı
GLOBAL SAILING ACADEMY 14.12.2024 - 19.12.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY3] İleri Seviye Yatçılık
GLOBAL SAILING ACADEMY 14.12.2024 - 19.12.2024 MARMARİS MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY1] Temel Yat Eğitimi
YELKENFEST 15.12.2024 - 31.12.2024 PENDİK İSTANBUL
Yelkenli Yatçılık
[YY3] İleri Seviye Yatçılık
VERA SAILING ACADEMY 21.12.2024 - 26.12.2024 ULA MUĞLA
Yelkenli Yatçılık
[YY2] Gezi Yatçılığı
TEMPO SAILING 21.12.2024 - 27.12.2024 MARMARİS MUĞLA